Description

Nazwa: Description
Wersja: v3.0
Język: Polski
Rozmiar: 0.323 MB
Dodano dnia: 07.06.2012r.
Liczba pobrań: 327
Description jest niewielką bazą danych opartą na plikach tekstowych. Jest to trzecia wersja tego programu, lecz dwie poprzednie nie były udostępniane w sieci. Głównym założeniem podczas tworzenia tego programu było, aby był on bezawaryjny w 100% tzn. obsługa wszystkich możliwych błędów jakie mogły wystąpić podczas korzystania z programu. Myślę, że udało mi się osiągnąć ten cel, gdyż testuje ten niewielki program już od miesiąca i jeszcze nie napotkałem się na żaden błąd.

Program ten stworzyłem dla własnych potrzeb, ponieważ chciałem stworzyć sobie FAQ z najważniejszymi procedurami i komendami jakich potrzebuje podczas programowania. Obecnie korzystam z kliku języków programowania zaczynając od PHP i Delphi kończąc na Bascom’ie. Dzięki temu programowi wszystko mam w jednym miejscu i nie muszę się martwić, że w jakimś momencie zapomnę jakiejś prostej bądź bardziej skomplikowanej komendy.

Program posiada takie funkcje jak:
-dodawanie/usuwanie kart,
-praktycznie nieograniczona długość treści wpisu,
-wyszukiwarka wpisów,
-formatowanie wpisu,
-aktualizacja starych wpisów (nadpisywanie),
-zmiana kolejności wpisów oraz rozmieszczenia kart.

Na chwilę obecną uważam, że wszystkie opcje jakie posiada ta niewielka aplikacja wystarczą w 100% do prawidłowego zarządzania danymi w niej zawartymi.
1 komentarzy
infostki
   Sun,30.03.2014
Bardzo fajny pomysł na program

Pozdrawiam
www.infostki.pl


Dodaj komentarz [Beta]Pozostało jeszcze: znaków.

Description Rating: 1.8/6 (106 votes cast)

Wyświetleń: 1550
Ostatnia edycja: 03.05.2017
www.000webhost.com